Alex Lazer

Alexandrite lazer uygulaması açık tenli kişilerde uygulanabilen bir epilasyon çeşitidir. Estelif Güzellik merkezi olarak açık tenli kişilere uyguladığımız alexandrite lazer tekniği kalıcı epilasyonun en iyi yöntemlerindendir. Alexandrite lazer epilasyon yöntemi geleneksel yöntemlerin dışında acısız ve tahrişsiz uygulamalar yapabilmemize olanak sağlar. Her mevsim Alexandrite lazer uygulamalarından faydalanabiliriz. Yazın Lazer Epilasyon ile her an kusursuz ve ferah hissedebiliriz.

Alex Lazer Epilasyon Nedir?

Alexandrite Lazer Yöntemi, alışılan tüm yöntemlerden farklı ve konforludur. Geleneksel yöntemlerden olan ağda sonrası ciltte hassasiyetler oluşabilirken, Alexandrite Lazer Yöntemi bu durumları yaşamadan üstelik kalıcı bir şekilde istenmeyen tüylerden kurtulmamızı sağlar. Geleneksel yöntemlerle  istenmeyen tüylerden en fazla bir ay kurtulabiliriz. Üstelik acısı ve tahrişi yaşattığı en kötü deneyimler. Alexandrite lazer epilasyon yöntemi tüm bunları unutturacak ve istenmeyen tüylere kalıcı çözüm sağlayacak en etkili yöntemdir. Yapmanız gereken lazer epilasyona karar vermek. Lazer uygulamaların yapılabilmesi için en az bir ay öncesinden tüyleri kökünden alacak epilasyon uygulamalarının yapılmaması dikkat edilmesi gereken unsurlar arasındadır. Estelif Güzellik merkezimizde lazer epilasyon uygulamaları hakkında tüm bilgilendirme yapıldıktan sonra cilt tipinize uygun epilasyon tekniği belirlenir.

Alexandrite Lazer Nerede Yapılır?

Yaklaşık 6 seans sonra cildiniz pürüzsüz, kusursuz ve parlak bir görünüme kavuşur. Lazer Epilasyon Bursa uygulamalarından faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken işinin uzmanı bir güzellik merkeziyle tanışmak. Bu konuda Estelif Güzellik tüm beklentilerinizi karşılayacak ve güzelliğinize güzellik katacaktır.