İnsan gücüne olan ihtiyacı en aza indirgemek ve üretim alanından maksimum veri toplamak adına ortaya konulan özel bir sistemler bütünüdür. Sahadan veri toplama sistemi sayesinde sahip olduğunuz işletmenin üretim faaliyetlerine dair tüm detayları anlık olarak izleyebilir ve daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

Bu program ile birlikte müdahale etme şansınız da bulunuyor ve aynı zamanda rapor bilgisi de edinebiliyorsunuz. Sahadan veri toplama birçok alanda sorunsuz bir şekilde kullanılıyor ve ihtiyaçlara yönelik sunduğu ayrıcalıklar da çok fazla.

Üretim sahanızda neler olup bittiğini kontrol etmek, üretimi doğru bir şekilde planlamak ve gerekli müdahaleleri zamanında yapmak adına bu sisteme her daim ihtiyacınız olacaktır. Bununla birlikte raporlama konusunda da fayda sağlayacaksınız.

Üretimden veri toplama, geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor ve ‘’Üretim plan takibi, verim hesaplama, rota takibi, stok yönetimi’’ gibi detaylar da hizmetler içerisinde yer almaktadır. Zamandan kazanmak ve insan gücünü en aza indirgemek adına oldukça faydalı bir sistemler bütünü olduğunu görebiliyoruz.